Мобільний зв’язок у підвальному приміщенні

Причинами повної або часткової відсутності якісного стільникового сигналу в підвалах є товсті бетонні стіни, відсутність вікон, а також сам факт підземного розташування даного приміщення.

Найкраще замислюватися про посилення мобільного зв’язку ще на етапі будівництва будинку так як це зможе спростить процес монтажу обладнання та обслуговування системи в цілому.

Мобільний зв’язок в підвалах дуже затребувана для того, хто має в своєму розпорядженні цим простором з користю. Давайте класифікуємо наше підвальне приміщення з метою визначення потужності потрібного нам репитера.

Поліпшення якості прийому мобільного на паркінгу

1) Загальна площа підвалу? 2) Кількість приміщень, які необхідно підсилити? 3) Площа мінімального і максимального приміщення? 4) Потрібний оператор зв’язку? 5) Характер перекриттів між суміжними приміщеннями? 6) Рівень сигналу потрібного вам оператора на поверхні або у дворі?

gsm zvyazok u pidvalni primischennya

Також не залежно від того чи будете ви самі підключати і налаштовувати обладнання, або ж це будуть робити фахівці вам як власникові слід визначити в якому стані знаходяться ці приміщення, мається на увазі наявність ремонту, так як в приміщенні з ремонтом складність монтажу збільшується.

Посилення GSM сигналу в ресторанах, кафе, барах

Все вище описані пункти слід уважно вивчити і врахувати при виборі підсилювача сигналу. Сам пристрій системи посилення стільникового зв’язку не дуже складне і в більшості випадків монтаж можна провести самостійно, але є випадки, коли без грамотного фахівця не обійтися … Як мінімум проконсультуйтеся у того кого купуєте стільниковий підсилювач, так що б ви знали, якщо самі будете робити монтаж , де можна спіткнуться.

Зовнішня антена вловлює сигнал від базової станції і передає його на стільниковий ретранслятор, а він у свою чергу на подільники потужності, звідки сигнал розгалужується і передається на всі антени в будівлі, чим і забезпечується, надійне покриття.

Також пам’ятайте якщо ви хочете покрити підвальне приміщення стійким мобільним сигналом, а ваш підвал складається з одного великого залу, скажімо так квадратів 200 і більше, то, замість декількох кругових внутрішніх антен встановити одну спрямовану, яка покриє всі приміщення по периметру.

Напевно не заспокоюся, але скажу правду, що якщо сигнал у вашому дворі слабкий, то питання полягає не тільки в тому, що б поставити могутніше ретранслятор, необхідно провести в деяких випадках велику підготовку, та й взагалі більш глибоку діагностику стільникового сигналу, який по факту є в наявності, цілий ряд заходів, які дадуть змогу забезпечити надійний, якісний сигнал мобільного оператора.

Залишити відповідь