Коли необхідно купити підсилювач сигналу

21 століття характерне гострою нестачею часу, розвиненою в процесі еволюції соціальної культури, тепер вже складно уявити життя без мобільного комунікатора під назвою: стільниковий телефон.

На заваді в мережі може стати віддаленість заміського будинку від найближчої (БС) базової станції, так як оператори стільникового зв’язку найчастіше ставлять БС виходячи з економічно обгрунтованого,  розміщення, що по суті є однією з першопричин і впливає на якість мобільного зв’язку між стільниковим телефоном і джерелом сигналу (БС). Значну роль в якості зв’язку грає ландшафтне місце розташування. Фактором проблеми може бути сама будівля, точніше його пропускна здатність ВЧ (високих частот), а це залізобетон, дерев’яний зруб, термо-ізоляційні вікна і т.д

Є кілька варіантів вирішення цієї проблеми. Звернеться до оператора мобільного зв’язку з проханням оптимізувати радіоканал. Навіть якщо Вас “почують” це ніяк не вирішить проблему з рельєфом місцевості. Можна за свій рахунок поставити базову станцію біля вашого будинку, однак, це обійдеться вам в не малу суму грошей, і навряд чи оператор стане витрачати на це свій час заради пари користувачів.

Кращий варіант вирішення проблеми якості зв’язку – підсилювач мобільного зв’язку – репітер GSM. Дозволить здійснювати дзвінки з мобільного телефону без будь-яких перешкод. Ще одним плюсом при установці ретранслятора є те, що значно зменшитися вплив електромагнітних хвиль мобільного телефону на ваш організм.

Купити підсилювач мобільного зв’язку – означає отримати якісний і надійний продукт, який працюватиме на Вас. Система на базі репітера GSM настільки ефективна завдяки чіткій узгодженості з БС. Принцип роботи репітера полягає в тому, що сигнал приймається від базової станції зовнішньою антеною (донор), передається по високочастотному коаксіальному кабелю на ретранслятор, посилюється, а потім вирушає на внутрішні антени, і забезпечуючи стабільний покриття потрібних операторів зв’язку.

Ретранслятори дуже популярні завдяки гарному співвідношенню ціни і якості. І таке бажання купити підсилювач мобільного зв’язку цілком виправдано. Поліпшення зв’язку поширюється на всіх операторів, які працюють в одному діапазоні з репітером а ефективність пристрою дуже висока.

Купити підсилювач сигналу – значить заощадити чимало власних нервів і грошей, і навіть заробити на цьому, якщо Ви підприємець: відсутність втрачених клієнтів через не прийнятих дзвінків, збільшить кількість замовлень. Саме з цих причин слід купити підсилювач мобільного зв’язку.

Залишити відповідь