Warning: Parameter 2 to CMFAQ_Base::title_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/kitgsm/kitgsm.com.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to CMFAQ_Base::title_or_content_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/kitgsm/kitgsm.com.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to CMFAQ_Base::title_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/kitgsm/kitgsm.com.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to CMFAQ_Base::title_or_content_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/kitgsm/kitgsm.com.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Вплив мобільних телефонів на організм людини | KitGSM

Вплив мобільних телефонів на організм людини

Мобільний телефон - справжній прорив у розвитку людства. Саме він став невід'ємною частиною нашого життя. Саме за допомогою мобільного телефону, без проблем, ми можемо спілкуватися з рідними і близькими, вирішувати ділові завдання, користуватися Інтернетом  і додатковими функціями, які давно вже вийшли за межі основних можливостей (GPS, Skype, Viber і т.д.). І це все без прив'язки до місцевості, часу доби і т.д. Слід знати про те, що чим потужніший модель телефону - тим більше він може впливати на організм людини.

У деяких місцях на нашій земній кулі саме мобільний телефон є єдиним засобом зв'язку із зовнішнім світом. Там, де за весь час існування провідних комунікацій, немає, не було і не буде можливості прокласти кабель - мобільний зв'язок завжди була і буде основним засобом зв'язку.

В епоху, коли всі турбуються про екологічність, безпеки всього що нас оточує, що не мало важливим питанням є - а як же впливає мобільний зв'язок на людський організм? На скільки безпечно, або навпаки, небезпечно користуватися засобами мобільного зв'язку? Саме з цим питанням ми спробуємо розібратися в даній статті.

Досить часто, на телебаченні, радіо, в Інтернеті, Ви чули про шкоду користування мобільними телефонами. Але як саме вони впливають на наш з Вами організм, чи є якісь то засоби захисту або які рекомендації користування для мінімізації можливого нанесення шкоди?

Трохи «страшних» досліджень, які провели медики різних країн. Ці дослідження мають ознайомчий характер.

Шведські вчені довели те, що годину розмови по мобільному телефону в день збільшує можливість розвитку захворювань головного мозку в тому півкулі, до якого найбільше прикладається мобільний телефон. Знову ж таки - це всього лише «можливість розвитку» і все залежить від конкретного організму в цілому.

Деякі вважають, що рідкісне користування мобільним телефоном ніякої шкоди на людський організм не принесе. Цікавий факт у тому, що пухлини мозку найбільше виявлялися і виявляються у жителів, які часто користуються мобільними телефонами, але знаходяться у великій віддаленості від базових станцій операторів. Ця залежність пов'язана з тим, що рівень сигналу від базової станції дуже слабкий і приймально / передавач мобільного телефону працює на повну потужність.

Міністерство охорони здоров'я Великобританії протягом декількох років проводила досліди з пацюками. Медики дійшли висновку - мобільні телефони негативно позначаються на пам'яті. У досвіді взяло участь дві групи щурів. Одна жила «ізольованою» життям (ніяких електромагнітних випромінювань), а інша група - піддавалася випромінювань від комунікаційних пристроїв протягом двох годин в день протягом року. Один раз на місяць медики перевіряли здатності обох груп. До кінця експерименту, друга група щурів дуже погано орієнтувалася на давно знайомої їм місцевості.

Цікаво навіть те, що більшість людей, які спілкуються більше двох годин на день по мобільному телефону, відчувають, періодично, головні болі, запаморочення, провали в пам'яті і т.д. Тому мобільними телефонами, бажано, користуватися виключно в окремих випадках. Найкраще віддати перевагу стаціонарним телефонам.

Якщо не враховувати згубний вплив мобільного телефону на людський організм у зв'язку з його випромінюванням, ще дуже погано впливає на наш організм і небезпечні мікроорганізми, які скупчуються за весь час користування, поширюються і можуть викликати як алергічні реакції, так і небезпечні захворювання.

У світі технологічного прогресу сучасна людина ніяк не може обійтися без мобільного телефону, не дивлячись на всі його негативні якості і згубні впливу на людський організм. Ми можемо зробити тільки кілька основних порад, для того, що б цей вплив був мінімальним.

Отже:

  • Спробувати обмежити час і частоту використання мобільного телефону.
  • Спробувати не користуватися мобільним телефоном в місцях з поганим рівнем сигналу або в місцях у великій віддаленості від базової станції оператора.
  • В момент, коли мобільний телефон шукає мережу - Не застосовуйте його до вуха. Саме в цей момент приймально / передавач працює на максимумі.
  • Позбавте себе від поганої звички засинати біля мобільного телефону. Бажано вимикати його перед сном. Протирайте періодично свій мобільний телефон для запобігання утворення мікроорганізмів на вашому мобільному телефоні.

 Електромагнітні поля і практики охорони здоров’я

Всі перераховані вище рекомендації Ви зможете виконати самі. А що робити, якщо в наш час не користуватися мобільним телефоном практично неможливо? Що робити якщо Ваш офіс знаходиться в підвальному / напівпідвальному приміщенні? Якщо Ви переїхали в заміський будинок, а зв'язку там практично немає. Все вирішується за допомогою пристрою, який називається репитер GSM сигналу. Саме за допомогою репітера, у Вас скрізь буде стійка і гарантована зв'язок. Без обривів і «завмирань».

Принцип роботи репітера такий - зовнішня приймально / передавальна антена приймає сигнал від базової станції оператора, передає його на репітер (підсилювач), а той, у свою чергу, передає його на внутрішню сервісну / внутрішню антену. У такому випадку, в місці, де у Вас був поганий рівень сигналу або повністю він був відсутній, Ви отримаєте відмінний, гарантований сигнал без завмирань, а головне - приймально / передавач Вашого мобільного телефону буде працювати в нормальному режимі, при цьому мінімально впливаючи на людський організм.

Репитер, можливо встановити самому, у разі придбання комплекту для самостійної установки, а так само можливо скористатися послугами фахівців нашої компанії. Саме вони визначать де найкращий рівень сигналу від оператора, встановлять антени, прокладуть дроти і коректно налаштують все активне обладнання.

Пам'ятайте - не коректне налаштоване обладнання може погано вплинути не тільки на працездатність базової станції оператора, а й на стан людського організму в цілому.


Warning: Parameter 2 to CMFAQ_Base::title_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/kitgsm/kitgsm.com.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to CMFAQ_Base::title_or_content_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/kitgsm/kitgsm.com.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

1 коментар до “Вплив мобільних телефонів на організм людини

  • 25/09/2017 о 03:05
    Permalink

    Рівні впливу базових станцій характеризуються усередненими мною величинами (на підставі мого досвіду) і залежать звичайно ж від кількості обладнання, його потужності, характеристик антен; обмовлюся – це середньостатистичні величини і це не догма: випромінювання антен стільникового зв’язку залежить від їх характеристик і має як кругову спрямованість так і секторну (набагато частіше); довжина електромагнітного пелюстки з рівнем перевищення ПДУ (10 мкВт/см2) варіює в середньому від 30 метрів до 70-80 метрів, іноді досягає 120 метрів. Нижня межа від горизонтальної осі йде від центру випромінювання знаходиться як правило нижче осі на 3 метри іноді 6 метрів.

    Порада: якщо Ви бачите антени базових станцій стільникового зв’язку, розташовані приблизно на рівні вікон Вашої квартири на відстані від 100 м і менше, є сенс задуматися про проведення замірів щільності потоку енергії ЕМІ. Заміри потрібно провести силами акредитованої лабораторії, без інформування власника обладнання базових станцій на першому етапі. Якщо виявлено перевищень – сміливо звертайтеся зі скаргою в Укрчастотнагляд. Спілкування з наглядовими органами та відстоювання своїх прав, питання окремої теми.

    У моїй практиці зустрічалися випадки, коли на час виконання контрольних замірів ЕМІ відключали обладнання (власника устаткування по закону наглядовий орган повинен заздалегідь поінформувати), відповідно випромінювання знижувалося і результати були не достовірні.

Залишити відповідь