Warning: Parameter 2 to CMFAQ_Base::title_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/kitgsm/kitgsm.com.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to CMFAQ_Base::title_or_content_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/kitgsm/kitgsm.com.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to CMFAQ_Base::title_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/kitgsm/kitgsm.com.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to CMFAQ_Base::title_or_content_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/kitgsm/kitgsm.com.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Підсилювач сигналу мобільного телефону | KitGSM

Підсилювач сигналу мобільного телефону

Декілька слів про підсилювач сигналу мобільного телефону.

Як часто вам доводиться згадувати про якість сигналу від телефону? Якщо пощастило, то ніколи. Якщо ж приміщення (квартира, офіс) розташоване в зоні слабкого покриття, то якість зв’язку, швидше за все, відзначаєте постійно.

Існує два способи вирішення цієї проблеми.

Перший – змінити місце проживання або роботи. Просто подивіться, де розташована найближча базова станція вашого оператора, і постарайтеся знайти житло в радіусі 7 кілометрів. Впевнений сигнал на цій відстані вам забезпечений.
Другий – вимагає набагато менше клопоту і фінансових вкладень. Він дозволить вам раз і назавжди позбутися від необхідності бродити по будинку в пошуках місця з хорошим прийомом. А саме підсилювач сигналу мобільного телефону, покращення стільникового зв’язку.

Чому якість сигналу залишає бажати кращого

У своїй рекламі мобільні оператори найчастіше обходять якість зв’язку. Вони роблять основний упор на кількість безкоштовних хвилин, смс і гігабайт трафіку, знижки для нових абонентів і нові, ще більш привабливі тарифи. Ви ніколи не замислювалися, чому так відбувається?

В теорії все мобільні оператори повинні всіляко звеличувати якість сигналу мобільного зв’язку, на яке їх абоненти можуть розраховувати буквально скрізь – за містом, в дорозі, в глухому лісі за сто кілометрів від цивілізації. Але забезпечення бездоганної якості вимагало б установки занадто великої кількості базових станцій. Це різко б підняло ціни на їхні послуги. Тому, рекламуючи вам новий тариф, мобільний оператор сподівається, що ви живете на густонаселеній ділянці землі, тобто поблизу базових станцій.

Але що, якщо в місці вашого проживання постійно поганий мобільний зв’язок? Сподіватися на те, що найближчим часом ця ситуація вирішиться сама собою, не варто. Час, коли мобільні оператори активно розвивали свої мережі, вже пройшло. У них є клієнти, певну кількість базових станцій, і вкладати кошти в нові вони не мають наміру.

Може скластися й інша ситуація: недалеко від центру міста існує зона поганого прийому. Швидше за все, це пов’язано з перешкодами, які стоять на шляху стільникового сигналу. До них відносяться залізобетонні будівлі, дерева.

Люди, які постійно мешкають в таких «сліпих зонах», не з чуток знають про погану якість зв’язку. З розмов випадають слова і фрази, невдало розмістивши свій телефон далеко від вікна, можна пропустити важливий дзвінок.

В яких випадках знадобиться підсилювач сигналу.

Заміська місцевість

У багатьох заміських районах щільність забудови занадто низька, щоб будівництво нових станцій стільникового зв’язку виявилося економічно доцільним. У таких випадках оператор послуг зв’язку навряд чи зробить хоч якісь заходи для поліпшення якості прийому, адже зведення нової мобільної вежі – задоволення не з дешевих.

Читайте також: Поліпшення якості прийому мобільного на паркінгу

В результаті, єдиним способом отримати якісний зв’язок встановити репитер gsm. У заміських районах, які не відрізняються висотою будинків, потужність сигналу втрачається швидше не в результаті зіткнення з множинними фізичними перешкодами – в даному випадку сигнал слабшає, долаючи значні відстані. У таких ситуаціях установка репітера , як правило, дозволяє значно збільшити потужність сигналу саме завдяки підсилювача, навіть якщо приймає об’єкт знаходиться на величезній відстані від вежі ретранслятора.

Матеріали, використовувані в будівництві

Деякі будівельні матеріали дуже істотно послаблюють сигнал, що надходить на мобільний пристрій. Будь-який будинок, де існує пристойна товщина бетонних стін або при будівництві використовувалися металоконструкції, буде, так чи інакше, послаблювати сигнал. Деякі ізоляційні спінені матеріали, які застосовують під час прокладання покрівлі або зовнішньої частини стін, передбачають шар фольгованого матеріалу, який також знижує здатність сигналу проникати крізь стіни. Деяким матеріалами, наприклад, тонування скла, властива поглинати частину спекторного випромінювання, що також значно знижує потужність сигналу. Тому в даних умовах знадобиться підсилювач сигналу мобільного телефону.

Розмір будівлі

У великих будівлях, таких як склади, лікарні і заводи, часто прийом стільникового сигналу неможливий на відстані далі, ніж в декількох метрах від зовнішньої стіни. Низький рівень сигналу також часто спостерігається в підземних приміщеннях, наприклад в підвалах, в магазинах і ресторанах, розташованих в центральній частині великих торгових комплексів. Це викликано тим фактом, що сигнал істотно слабшає, коли проникає в будівлю і долає перешкоди на своєму шляху, адже сигнал відбивається об’єктами всередині будівлі. Ось чому в таких випадках необхідна установка репітера для посилення сигналу стільникового зв’язку.

Перешкоди в точках перетину хвиль

Навіть в містах, де зазвичай повсюдно забезпечується сильний прийом стільникового сигналу, часто існують «мертві» зони, наявність яких викликано інтерференцією хвиль, що проходять в різних діапазонах, тому тут без підсилювача сигналу стільникового зв’язку не обійтися. Такі «зони», як правило, займають площу в кілька кварталів і чинять негативний вплив на прийом і передачу стільникового сигналу. Це відбувається тому, що хвилі різної довжини, що проходять на різних частотах, перетинаються в деяких точках і перебивають один одного.

Чому слід купити підсилювач мобільного зв’язку?

Я – власник приватного житла, розташованого в зоні поганого прийому:

Монтаж ретранслятора зв’язку дозволить вам нарешті нормально почути ваших співрозмовників. Сказане під час телефонних розмов не доведеться багаторазово повторювати, розмови стануть коротшими і ефективніше, за них можна буде менше платити.

Я – власник офісу, розташованого в зоні поганого прийому:

Будь-який бізнес пов’язаний із спілкуванням. Ви і ваші співробітники спілкуєтеся з клієнтами, постачальниками, чиновниками. Можливо, частина комунікації здійснюється через більш сучасні канали. Але значення телефонних розмов важко переоцінити. Скільки-не будь значимі труднощі люди як і раніше вважають за краще вирішувати в бесідах, щоб чути голос живої людини. Якщо цей голос буде нескінченно просити повторити сказане або пропадати, то навіть у доброзичливо настроєного клієнта виникне цілком зрозуміле роздратування.

Я – власник великого промислово-розважального центру:

Можливо, ви вважаєте, що поганий сигнал зв’язку всередині вашого закладу – це на краще. Відвідувачі не відволікаються щомиті, щоб перевірити свої мобільні телефони, і можуть повністю сконцентруватися на товарі чи послузі. Це не так. Власники смартфонів перевіряють їх на наявність вхідних повідомлень буквально кожну хвилину. Тому тут підсилювач передачі голосу та інтернету знадобиться як ніколи.

У комплект окрім підсилювача сигналу мобільного телефону, входить наступне обладнання:

  • Антена (донор), встановлюється поза будівлею. (функція полягає в прийомі сигналу від стільникового оператора);
  • Антени (сервіс), в потрібній кількості встановлюються в самому приміщенні. (служать для передачі посиленого сигналу до мобільних телефонів);
  • Коаксіальний кабель;
  • Дільник потужності.

Установка підсилювача сигналу – це не простий процес, який краще довірити фахівцям. Подати заявку


Warning: Parameter 2 to CMFAQ_Base::title_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/kitgsm/kitgsm.com.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to CMFAQ_Base::title_or_content_like_posts_where() expected to be a reference, value given in /home/kitgsm/kitgsm.com.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286