Що таке VPS і Хмарний хостинг

VDS хостинг – це послуга, в рамках якої орендарю буде надано доступ в спеціальний НД з певним обсягом вільного місця. На такому сервері найчастіше розміщують сайти з великим споживанням ресурсів. За цим причини і вартість оренди буде в рази вище, ніж на подібні ресурси. VPS – це чудова альтернатива виділений сервер.

Сама по собі хостинг – це послуга, завдяки якій ви можете розмістити необхідну кількість інформації в мережі інтернет. Тому, дуже важливо вибрати дійсно якісну і надійну інтернет майданчик, адже від вашого вибору залежатиме стійкість, темп і прибуток сайту. «ВПС» Hosting буде ідеальним рішенням для тих користувачів, які потребують можливості розміщувати величезну кількість різних ресурсів, з можливістю відходу від непотрібних ЛЗ.

Хмарний хостинг

Є однією з нових дуже дорогих послуг. Її особливість у тому, що у вас їсть самостійний вибір необхідних для вас системних ресурсів, з подальшим їх зміною в режимі реального часу. Оплаті підлягатимуть виключно ті ресурси, які були обрані вами з по хвилинною тарифікацією. Варто відзначити, що хмарний хостинг має високу відмовостійкість. Такий хостинг буде об’єднувати в собі не 1н сервер. У такому ресурсі може міститися від декількох десятків до сотень, а то й тисяч серверів.

Cloud Hosting отримав величезну популярність серед «геймерів». Сплеск популярності  спостерігався в 2014 році, після того, як стали виходити новинки ігрової індустрії, які вимагали не тільки підвищених вимог до «заліза», а й до хостингу теж.

На території України найпопулярнішими компаніями є:

Hostpro (Україна). НД VPS / VDS, Віртуальний хостинг, Виділений сервер, Cloud Hosting.
VPS.ua (Україна). НД VPS / VDS, Cloud Hosting.

Є й інші компанії, на які ви теж можете звернути свою увагу. Єдино, що буде вимагатися від вас – бути уважним з вибором, щоб не придбати не дуже якісну послугу. Вибирати варто чи не імпульсивно, а усвідомлено. Тоді дійсно буде толк в тій справі, яку ви хочете почати.