GPS маяк для безпеки близьких і майна

Коли ви відправляєте дитину в школу, чи замислюєтеся ви про те, як він добирається до неї? Кожен дбайливий батько завжди турбується про своє дитину. Всім відомо, що кількість викрадень на сьогоднішній день регулярно зростає, тому слід убезпечити себе і свою сім’ю. Віддалені атаки заманювати дітей будь-якими способами: від яскравої і великий іграшки, до цукерок. Використовують абсолютно все, що може зацікавити. Про наслідки взагалі не варто говорити, вони все одно є негативними.

Тому для того щоб мати можливість перевірити де саме знаходиться ваша дитина, варто придбай GPS-маяк для безпеки. З кожним днем вони набирають популярність. Багато набувають їх для автомобілів, так як викрадення такого дорого транспортного засобу також досить часто здійснюються шахраями. Такий маячок не займає багато місця. Його можна прикріпити куди завгодно, головне, щоб він не вивалився, інакше буде куди більше переживань.

Функції та схема роботи

Сучасні GPS трекер за своїм функціоналом нагадують GPS навігатори. Всі дані про місцезнаходження ви можете отримувати як в смс-повідомленнях, так і в «хмарних» сервісах, де можна подивитися перебування пристрою в поточний момент. Корпус трекера дає можливість його прикріпити до одягу або рюкзаку. Якщо дитині необхідна допомога, на маячки є кнопка «SOS», яка буде свідчити про те, що людина в біді. Багато пристроїв також мають вбудований мікрофон, що дозволяє слухати, що відбувається навколо, а також є можливість запису маршруту.

Крім захисту дітей, збереження свого транспортного засобу, маячок можна використовувати людям похилого віку, які страждають втратою пам’яті або мають інші проблеми зі здоров’ям. Також можна застосовувати його і для тварин, досить причепити пристрій до нашийника. Можна і зберегти інше цінне майно. У будь-якому випадку GPS трекер є ідеальним варіантом для тих, хто переживає за збереження дорогих речей і близьких людей. За допомогою маячка можна вчасно вжити необхідних заходів, не допустивши при цьому негативних наслідків.