Бездротова GSM-сигналізація

Протягом існування людства в світі існує така проблема, як злодійство. Головним чином вона пов’язана з тим, що люди намагаються зіставити свої бажання з можливостями, але дуже важко реалізувати все чесною працею. Кожен хоче знайти найлегший шлях заробітку і тому тим, хто домагався всього власними силами необхідно вберегти себе від тих, хто зазіхає на майно та інші цінності.

У різний період боролися зі злочинністю по-різному. Колись це використовувалися пастки, собаки, охоронці, замки. Багато що застосовувалося для того, щоб захистити себе. Але кожен раз шахраї знаходили спосіб зламати систему. Тому постійно відбувається прогрес в цій сфері. На сьогоднішній день з’явилися нові, більш сучасні методи охоронної сигналізації, які дають набагато більше можливостей. Різні варіанти можна подивитися тут і переконатися в цьому самостійно.

Досить часто крім охоронних функцій системи сигналізації виконують і контрольну функцію за різними процесами. Охоронна сигналізація має спеціальні датчики, які можуть відстежити витік газу, води, зміни температури в приміщенні і так далі. При цьому власник отримує сигнал тривоги. Найчастіше охоронна сигналізація ділиться на два типи:

Автономна система. У разі проникнення на площу, яка перебуває під охороною, включається гучна сигналізація. В цьому випадку господар не отримує сигнал про проникнення. Така система спрямована на психологію зловмисника.

Активна система. При такому типі сигнал тривоги передається. Охоронна сигналізація не тільки лякає зловмисника, але ще і повідомляє про це, що призводить до приїзду представників охоронної структури.

Бездротова GSM сигналізація. Це найновіший варіант. Її можна встановити без допомоги фахівців. Така система, функціонує через GSM канал і це дає можливість встановлювати її на будь-якому майновий об’єкт. Вона оснащена потужною сиреною і сигнал тривоги надходить негайно на мобільний телефон. Одне з вагомих переваг — це те, що за обслуговування немає необхідності платити. Також, у разі відключення електрики система продовжує працювати завдяки вбудованій батареї.

Таким чином для повноцінної безпеки варто віддавати перевагу найновішим типам охоронної сигналізації, так як вони забезпечують сильну захист власникам майна.