У Лондоні запустять зв’язок 5G до 2020 року

Лондон стане одним з перших великих міст, в якому будуть розгорнуті мобільні мережі п’ятого покоління (5G). Розвиток 5G-мереж є лише один з пунктів плану місцевої влади щодо розвитку ринку телекомунікацій та зв’язку.

У своєму недавньому інтерв’ю британському виданню Telegraph мер столиці Великобританії Борис Джонсон повідомив, що на даний момент місцева влада та дослідники Університету Суррея спільними зусиллями розробляють частина довгострокової інвестиційної програми розвитку інфраструктури Лондона, яка забезпечить перехід на мобільний зв’язок 5G до 2020 року.

«Лондон заробляє репутацію технологічної столиці Європи, саме тому ми зобов’язані забезпечити доступ до передових цифрових каналах зв’язку кожному лондонці. Швидкий розвиток комунікаційних можливостей є ключовою частиною плану з удосконалення інфраструктури Лондона », – зазначив Борис Джонсон.

Мер Лондона пообіцяв поділитися деталями щодо можливих варіантів інтернет-підключення з тими, хто в майбутньому планує купити або взяти в оренду нерухомість в Лондоні. Потенційна швидкість інтернет-з’єднання буде вказана в спеціальній карті, розробленої відповідно до діючих стандартів телекомунікаційної індустрії. Карта також дозволить регулятору вказати телекомунікаційним компаніям регіони, в яких існує можливість поліпшення інтернет-з’єднання.

Варто зазначити, що столиця Великобританії вже домоглася певного прогресу в питанні забезпечення повсюдного доступу в мережу інтернет своїм жителям. Лондонський метрополітен є одним з найбільших у світі, але при цьому побудована там перед тринадцятими літніми Олімпійськими іграми мережу Wi-Fi на даний момент охоплює більше 120 станцій.

Залишити відповідь