Розкажи про Україну на смартфон

Оператор мобільного зв’язку «МТС Україна», оголошує результати конкурсу «Розкажи про Україну на смартфон» і представляє народний відеоролик, зібраний з кращих фанатських відео про Україну.

Завершився конкурс «Розкажи про Україну на смартфон», який проводився на платформеДень Фаната України. Учасники проекту знімали короткі відео про улюблені місця в рідному місті чи селі, цікаві події – все, що хотіли розповісти про свою Україну, і викладали на сайт fanday.mts.com.ua.

>>> ПОКРИТТЯ, ТАРИФИ, ПОСЛУГИ ВІД МТС <<<

Роботи, які взяли участь у проекті, дуже різні, кожна з них унікальна, адже автори не були обмежені певним форматом або темою. Очевидним лідером за кількістю надісланих відео є Львівська область. Також до п’ятірки лідерів увійшли Волинська, Дніпропетровська, Рівненська та Київська області, в конкурсі взяли участь також відеоролики з Криму.

23 серпня було визначено переможців конкурсу, три смартфона iPhone 5 ми розіграли шляхом випадкового вибору серед учасників, які увійшли в 20-ку лідерів за кількістю «лайків»:

· Юрій Карапінка, ролик «Я і природа» http://fanday.mts.com.ua/video/167;

· Андрій Синюк, ролик «Моє місто – це Рівне», http://fanday.mts.com.ua/video/158;

· Ростик Босак, ролик «Leopolis Grand Prix», http://fanday.mts.com.ua/video/144.

Ще один додатковий iPhone 5 був розіграний серед учасників конкурсу, які не ввійшли в першу 20-ку, переможцем стала:

· Оксана Батіг, ролик «Чудовий водоспад в Яремче» http://fanday.mts.com.ua/video/76.

Варто додати, що автори відео з першої 20-ки отримали дизайнерські футболки «Українська – круті перці» та ваучери поповнення рахунку на 100 гривень.