Понад мільйон абонентів «МТС Україна» обрали тариф «Смартфон»

Оператор мобільного зв’язку «МТС Україна», оголошує статистику підключень і користування флагманським тарифом «Смартфон».

Більше 1 мільйона абонентів підключилися до тарифів лінійки «Смартфон». Оновлений тариф «Смартфон» був представлений в березні 2014 року. Завдяки тому, що тариф об’єднав унікальні переваги 2 безлімітів на найбільш затребувані послуги дзвінків та інтернету в одному тарифі без будь-яких додаткових умов, він швидко набув популярності і збільшив частку «Смартфонів» в підключеннях МТС до 30%.

>>> ЯК ПІДКЛЮЧИТИ «СМАРТФОН 3G ПЕРШИЙ» <<<

З травня цього року оператор запропонував і контрактнимабонентам тариф «Смартфон Контракт». У новому таріфебазовие принципи були посилені – до 2 безлімітів на дзвінки та інтернет були додані 100 безкоштовних хвилин на інші мобільні мережі і знижка в 500 грн. на придбання будь-якого смартфона в магазинах МТС. Це дозволило достічь57% частки підключень з покупкою смартфонів, що підтверджує успішність європейського принципу ціноутворення на мобільні пристрої в фірмових магазинах компанії.

З липня поточного року «МТС Україна» запустила спільну акцію з Lenovoі Ringoo, за умовами якої всі абоненти, купивши будь-яку модель смартфонаLenovo в торговій мережі Ringoo, бесплатнополучают 3 місяці безлімітних дзвінків та інтернету в тарифі «Смартфон».

Нагадаємо, що за результатами 2 кварталу проникнення смартфонів в мережі «МТС Україна» достігло24%. Виросла і абонентська база оператора – послугами «МТС Україна» користуються більше 23 млн. Абонентів.