Opera Software і «Київстар» уклали партнерську угоду в області мобільного інтернету

Opera Software оголошує про стратегічне партнерство з компанією «Київстар», найбільшим оператором стільникового зв’язку України. Дане партнерство було досягнуто в рамках існуючої угоди про глобальне партнерство між Opera Software і VimpelСom. Завдяки укладеній угоді, «Київстар» отримає можливість випустити кобрендингову версію браузера Opera Mini, а також зможе скористатися всім набором рішень Opera для монетизації та оптимізації передачі даних, включаючи сервіси Opera Web Pass, Rocket Optimizer і Opera Max.

Opera Web Pass являє собою рішення, що дозволяє пропонувати абонентам пакети інтернет-трафіку на певний проміжок часу, для доступу до певних ресурсів або ж абсолютно безкоштовно в рамках рекламних кампаній.

Впровадження хмарних сервісів Opera, що використовують технологію компресії даних, таких як Rocket Optimizer і Opera Max, дозволить «Київстар» ефективніше справлятися з усе зростаючим трафіком даних і, зокрема, із зростаючим споживанням мобільного відео. Opera Max – це безкоштовне мобільний додаток, стискуюче весь вступник інтернет-трафік на мобільний пристрій, включаючи відео, текст і зображення. При цьому стискаються не тільки дані, споживані браузером, але і дані, що надходять на всі наявні на пристрої абонента додатки.

«Ми пишаємося партнерством з таким значущим експертом в мобільних комунікаціях, як Opera Software. Зараз ми працюємо над інтеграцією продуктів компанії для більш ніж 3 мільйонів наших абонентів, які є користувачами веб-браузера Opera Mini. Уже в самому найближчому часі «Київстар» представить українцям ряд нових послуг, що базуються на розробках Opera », – зазначив Святослав Горбань, директор з маркетингу« Київстар ».

«Ми раді вітати« Київстар »у якості нашого стратегічного партнера. Міцні позиції «Київстар» на ринку стільникового зв’язку України укупі з передовими технологіями Opera дозволять мільйонам українських абонентів скористатися всіма перевагами швидкого і доступного мобільного інтернету », – додав Ларс Бойлесен, генеральний директор Opera Software.