Новий тариф для студентів від «Київстар»

Напередодні навчального року «Київстар» розробив спеціальний тарифний план для українських студентів. За умовами тарифного плану, за щоденну абонплату 50 копійок абонент отримає можливість без обмежень дзвонити всередині мережі «Київстар», безлімітно користуватися мобільним інтернетом і пакет з 50 СМС. Повідомили в прес-службі компанії.

Для просування тарифного плану «Вільний студент» «Київстар» створює спеціальну команду промоутерів, які будуть розповсюджувати стартові пакети поблизу низки вищих навчальних закладів України впродовж півтора місяців з початку навчального року – до 15 жовтня. Рекомендована вартість стартового пакету стандартна і складає 15 грн.

Даний тарифний план універсальний для студентів з будь-якого куточка країни – він не має регіональних відмінностей.

Вартість дзвінків на інші мережі становить 50 копійок за хвилину розмови, при цьому тарифний план сумісний з послугою «20 хвилин на інші мобільні». Таким чином, абоненти ТП «Вільний студент» зможуть ще й економити на розмовах з абонентами інших операторів – з послугою «20 хвилин на інші мобільні» хвилина дзвінка коштує 25 копійок.

Користувачі «Вільного студента» зможуть також економити на дзвінках за кордон, підключивши послугу «Улюблена країна», якою вже користуються 1000000 абонентів оператора. Послуга «Улюблена країна» дозволяє вибрати одну країну для спілкування за пільговим тарифом.