3G Київстар запустив 3G в 500 містах України

9 грудня до мережі 3G приєдналися Стрий, Дуліби, Слобідка і Миртюки у Львівській області. Таким чином швидкісний мобільний інтернет Київстар охопив уже 500 міст України.

Київстар відзначає 18-річчя роботи на телеком-ринку України підключенням до мережі 3G пятисотого міста. «Знаковим» став місто Стрий у Львівській області, де сьогодні почалося надання послуг швидкісного мобільного інтернету. Одночасно послуги 3G стали доступні і в передмісті - селищах Дуліби, Слобідка і Миртюки. Повідомляє KitGSM

Місто Стрий розташований на перехресті основних автомобільних шляхів Західного регіону. Тут проходить траса Київ-Чоп, а також магістралі, що ведуть в Івано-Франківську, Тернопільську області та Закарпатті. Таким чином, переваги 3G-інтернета Киевстар зможуть оцінити не лише мешканці Стрия, а й численні гості регіону.

Щотижня швидкісний інтернет Київстар долає нові рубежі. Так, з початку запуску послуги 3G швидкісним мобільним інтернетом вже скористалися понад 4 млн. абонентів. Тільки за один місяць (ноябрь2015) вони завантажили 1154 ТБ трафіку. Найбільша кількість користувачів 3G- в містах Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Вінниця. А найбільшу щоденне споживання мегабайтів на одного абонента 3G- в містах Очаків, Херсон, Миколаїв, Коблево, Ужгород.

«За сім місяців 2015 Київстар побудував найбільше 3G-покриття серед GSM-операторів, які отримали ліцензії одночасно з нами - і це прекрасний символ нашого 18-річчя на телеком-ринку України. Крім того, Київстар є першим за кількістю абонентів, у тому числі тих, які користуються 3G, лідером лояльності клієнтів і кращим в телеком-галузі за фінансовими показниками.

Протягом усієї своєї історії Київстар послідовно виступав за модернізацію телеком-галузі та впровадження в Україні кращих світових технологій, і тепер ми це підтверджуємо нашими справами », - каже Петро Чернишов, президент Київстар.

На сьогоднішній день загальна кількість міст і селищ України, в яких вже діє 3G-мережу Київстар, налічує 500. До кінця 2015 року оператор планує почати технічні тестування ще у ряді міст, зокрема, у Харкові