Офіційно life:) стає lifecell

Відсьогодні life:) перетворюється на lifecell, взявши назву у материнської компанії, для більшої асоціації з турецьким брендом.

Деякі абоненти life:) ще вранці могли помітити, що на смартфоні світиться нову назву оператора. Інформації про зміну в політиці компанії і тарифах поки не надходило, воно очікується 19 січня, на прес-конференції.

Бурак Ерсой, Головний виконавчий директор lifecell:

Виходячи на наступний виток розвитку компанії, ми раді представити українському ринку наш новий бренд lifecell, в якому ми символічно об’єднали минуле і майбутнє. Для нашої компанії ребрендінг – це не стільки зовнішнє перетворення, скільки глибокі зміни у всіх сферах і на всіх рівнях діяльності оператора: обслуговування абонентів, створення затребуваних послуг, впровадження яскравих і корисних інновацій на українському ринку.

У той же час, удосконалюючись як мульти-функціональний і універсальний оператор для всіх абонентів, ми будемо позиціонувати lifecell як ефективний дата-оператор, що надає максимум можливостей для спілкування через високошвидкісний мобільний інтернет, підключаючи до майбутнього комунікацій якомога більше українських споживачів.