МВС заплатило за зв’язок 7 млн. Грн.

Міністерство внутрішніх справ України 5 травня уклало угоду з СП ТОВ «Інфоком» на телекомунікаційні послуги вартістю 7,30 млн грн., Повідомляє KitGSM з посиланням на «Наші гроші» і «Вісник державних закупівель».

Мова йде про послуги з підтримки та розвитку ресурсів телекомунікаційної віртуальної корпоративної мережі, підключенні по волоконно-оптичної лінії зв’язку, а також технічному супроводі мережі та абонентського обладнання і т.д.

«Інфоком» надає послуги МВС вже 18 років, замовлення на комунікаційні послуги щорічно отримує без відкритих торгів, оскільки саме ця фірма побудувала відомчу мережу на рівні обласних і районних центрів та єдину цифрову відомчу телекомунікаційну мережу МВС.

На сьогодні в мережі 619 цифрових каналів зв’язку за технологією IP VPN, по кожному з яких функціонують чотири віртуальні підмережі відомчого зв’язку МВС (для Діаз, РА Укрбюро Інтерполу, відомчого телефонного зв’язку, відеоконференцзв’язку МВС між апаратом МВС і локальними структурами).

Засновниками «Інфоком» є німецька компанія «Controlware GMBH» і українське ТОВ «Вектор Плюс», одноосібним власником якого є Ігор Керезь, відомий як співвласник «Порто». Він володіє 46,8% акцій банку: часткою в 22% через ТОВ «ПФК« Енергоінвест », ще двома частками по 12,40% через ТОВ« Інтер-Вент »і ТОВ« Техно-Інвест ». У цьому ж банку 24% має Давид Жванія, колишній нардеп від Партії регіонів. За останні п’ять років фірма отримала від МВС 32220000 грн., Щорічно сума коливається від 5 до 7 млн. Грн.