МТС виплатила жителям Донбасу 12,8 млн грн компенсації

«МТС Україна» завершила великий етап проведення компенсаційних виплат абонентам Донецької та Луганської областей. Загальна сума компенсацій в серпні-вересня 2014 року склала 12800000 гривень. Про це повідомила прес-служба компанії.

Компенсаційна програма включала повернення вартості абонентської плати і щоденних платежів за дні, в які абонент відчував труднощі зі зв’язком, а також нарахування абонентам додаткових коштів відразу після відновлення зв’язку та нарахування пакета в 700 хвилин для дзвінків на номери МТС. Загальна кількість абонентів, які отримали компенсацію в тому чи іншому вигляді, перевищила два мільйони.

Враховуючи складну ситуацію на сході України, компанія переглянула свої соціальні програми, і прийняла рішення основні засоби направити на підтримку благодійних ініціатив допомоги армії, добровольчих підрозділів, поранених і біженців.

Для абонентів «МТС Україна» — військових і поранених, переселенців і тих, хто живе в зоні бойових дій — працює програма підтримки зв’язку з близькими. В рамках програми волонтери «МТС Україна» на регулярній основі самостійно розносять ваучери поповнення рахунку по госпіталях, передають координаторам волонтерських організацій, відправляють в центри проживання біженців та військовим в зону конфлікту. За час дії програми волонтери «МТС Україна» роздали близько 10 000 ваучерів поповнення рахунку пораненим, які перебувають на лікуванні, а також жителям звільнених міст. Так, більше тисячі ваучерів поповнення рахунку відправилися в р Слов’янськ та Святогірськ відразу після його звільнення, коли мирне життя, як і доступність продукції компанії МТС перебувала в процесі відновлення.

Для переселенців зі східних областей України організована безкоштовна переадресація дзвінків з короткого номера МТС 111 на урядову «гарячу лінію»; центри проживання біженців на постійній основі забезпечуються ваучерами поповнення рахунку, проводяться заходи по організації дозвілля дітей-переселенців, надано благодійну допомогу з відновлення дитячого притулку в г. Славянск.