МТС пропонує українцям заощадити на чаті в соцмережах

З 31 липня 2014 абоненти МТС Передоплата можуть скористатися оновленою послугою «МТС WEB PASS», яка надає безлімітний доступ до певних ресурсів мережі інтернет через браузер Opera Mini. Нові інтернет-пакети враховують основні потреби користувачів в необмеженому доступі до найбільш популярних соціальних мереж і всьому інтернету в цілому. Крім того, оператор знизив на 50% вартість послуги і виділив окремий пакет з безкоштовним доступом на годину в Facebook, «ВКонтакте» і «Одноклассники».

«Ми провели кілька фокус-груп з користувачами мобільного інтернету, проаналізували їх потреби і виділили два типи користувачів. Перший – активні користувачі соцмереж, які мають декілька різних акаунтів, наприклад, для розваг «ВКонтакте» і Facebook для роботи. Другий тип – користувачі інтернету в цілому, які разом з соцмережами активно користуються поштою, читають новини. Ми вирішили зробити два універсальних пакета, які відповідають цим профілям користування, і один безкоштовний, щоб дати можливість протестувати послугу перед покупкою. Також ми зробили послугу ще більш доступною, знизивши вартість пакетів вполовину », – коментує Олег Решетін, директор з маркетингу« МТС Україна ».

Раніше в рамках послуги «МТС WEB PASS» користувач міг вибрати один з шести пакетів, які надавали необмежений доступ до певних доменів (по 0,50 грн. / День), або ж до всього інтернету (за 1 грн. / День). Зараз же абоненту доступні три пакети на ще більш вигідних умовах:

1. Година в соцмережах (Facebook, «ВКонтакте» і «Однокласники») за 0 грн.

2. День в соцмережах (Facebook, «ВКонтакте» і «Однокласники») за 0.25 грн.

3. Безліміт в інтернеті на 1 день за 0,5 грн.

Замовлення інтернет-пакетів здійснюється з браузера Opera Mini. Для цього абоненту необхідно перейти в браузері за посиланням http://webpass.opera.com/store, вибрати вподобаний пакет і підтвердити замовлення. Термін дії платних пакетів продовжується автоматично. Деактивувати пакет можна самостійно з браузера Opera Mini.