Ericsson випустив безкоштовний мобільний браузер з підтримкою WebRTС

Ericsson випустив веб-браузера Bowser і запустив платформу OpenWebRTC. Обидва продукти є безкоштовними і мають відкриті вихідні коди. Повідомили в прес-службі компанії.

Забезпечуючи розробників можливістю гнучкого налаштування програмного забезпечення, компанія плекають надії на прискорення процесу розробки стандарту WebRTC.

В WebRTC передбачена можливість швидко вбудовувати додатки, призначені для потокової передачі голосу, відео і даних. В WebRTC входить ряд програмних інтерфейсів і протоколів, стандартизованих Консорціумом Всесвітньої павутини (W3C) і Інженерним радою інтернету (IETF).

Філософія OpenWebRTC заснована наідеео тому, що стандарт WebRTC вийде за рамки браузерів, і вихідні програми, що використовують однакові протоколи і програмні інтерфейси, стануть важливою частиною екосистеми WebRTC. Особливо велике значення це має для мобільних платформ, для роботи в яких вихідні додатки є кращими в порівнянні з веб-додатками.

Браузер Bowser є програмою з відкритим кодом, він буде викладений для безкоштовного скачування в Apple App Store. Нові версії Bowser будуть розроблятися з урахуванням змін, запропонованих розробниками.