Безкоштовний Wi-Fi на Софійській площі

Оператор організував Інтернет-зону за технологією Wi-Fi на Софійській площі м.Києва – однієї з основних святкових майданчиків столиці в новорічні та різдвяні дні, де традиційно проходять масові гуляння, святкові концерти і де в день Святого Миколая запалила свої вогні Головна ялинка країни.

Канал Інтернет-доступу від Vega на Софійській площі побудований за  опто-волоконної технології. Оператор надає Wi-Fi-доступ в діапазонах  2,4 ГГц і 5 ГГц – таке розширення діапазону дає можливість істотно  підвищити якість, ефективність і надійність наданої послуги, а також  можливість її використання великою кількістю людей на  найсучасніших пристроях.

Послугою зможуть скористатися організатори та гості святкових гулянь  по всьому «новорічного кварталу»: від ялинки та центральної святкової  сцени по всій Софійській площі. Таким чином, всі відвідувачі та учасники святкових заходів зможуть користуватися якісним Інтернет-доступом від Vega і ділитися своїм враженнями з друзями в мережі прямо з епіцентру подій.