“Астеліт” заплатив 358 млн грн за конверсію частот під 3G

Оператор мобільного зв’язку ТОВ “Астеліт” (бренд life :)) у вівторок здійснив оплату послуг з конверсії радіочастотного ресурсу, призначеного для впровадження стандарту UMTS (3G), на суму близько 358 млн грн.

“Підтверджуючи в черговий раз свій намір розвивати нове покоління зв’язку, станом на 12 травня life :) здійснив платежі згідно з договорами конверсії зі спецкористувачами радіочастотного ресурсу на суму близько 358 млн грн”, – сказали в прес-службі.

В “Астеліті” нагадали, що договори з конверсії підписані 23 квітня.

Як повідомлялося, згідно з умовами проведеного 23 лютого 2015 тендера на отримання ліцензій на 3G-зв’язок, переможці (компанії “Астеліт”, “Київстар” і “МТС Україна”) зобов’язані перерахувати Міністерству оборони України за проведення конверсії радіочастот мінімум 1,6 млрд грн (сума може бути збільшена з урахуванням інфляції – ІФ). Оплата конверсії повинна здійснюватися пропорційно кількості лотів в рівних пропорціях і на рівних умовах.

Перший етап проведення конверсії, яка буде здійснюватися за рахунок переможців тендеру, займе 23 місяці, другий етап триватиме 18 місяців, третій – 17 місяців.